Version 3

Šesté setkání

Už pošesté se sešli zástupci českých firem, které podnikají online především mimo Českou republiku. Akce pouze na pozvánku má za cíl propojit firmy se stejnou DNA. Jde o firmy působící na nečeských trzích jejichž základem je business prostřednictvím internetu.

Mainstreamové startupové akce probíhají každý den. O to exkluzivnější je setkání exekutivců firem, které řeší podobné problémy. Z pozvané 60ky se zúčastnilo 35. Jak akce probíhá? Všichni zúčastnění se nejdříve představí krátkou prezentací. Mají zmínit, v čem se jim nejvíce daří, co je naopak nejvíce pálí a čím mohou pomoci ostatním. Hlavní částí večera je ale následný networking, kde vznikají budoucí kooperace.

Zúčastněné firmy: SocialBakers, Skypicker, Apiary, Geewa, STRV, CDN77, Keboola, Represent, Angee, Avocode, Angelcam, Tripomatic, Flowreader, SOCIFI, Bileto, TeamGuru, AgentBalance, RiteTag, MonkeyData, Presentingo, VersionPress, Portadi, Slush Pool, Sniptask, Apifier, Inbu.io, SlidesLive, Travelove, Ilikeyou.

Pokud vaše firma splňuje kritéria, ozvěte se, rádi vás příště pozveme. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>